Klatovy 2022 aneb Za písničkou s Přemou a Vaškem

stažený soubor

Moji milí,

dovoluji si Vás touto cestou srdečně pozvat na tradiční pouť  – tentokrát za hezkou písničkou. Mnoho jiného už nám totiž nezbývá – většině z nás tělo říká, že přišel čas účtování, a tak místo zbrklého poskakování v tělocvičně dáme přednost duševní stravě. Přema a Vašek patří k tomu nejlepšímu v českém showbusinessu, proto jistě mnozí uvítají několik pěkných večerů s vkusnou zábavou. Připraveny jsou hity jako: Už mi lásko není dvacet let, Lásko mně ubývá sil, Měl jsem rád, Až mě andělé a Když si náš dědeček babičku bral…

Akce se koná od 21. 7. 2022 do 23. 7. 2022 – odjezd z autobusového nádraží ve čtvrtek v 8.30 hod. směr České Budějovice, tam přestup na vlak do Plzně. Pokud máte možnost odvozu do Číčenic, plánovaný průjezd našeho vlaku z Č.B. je v 10.06 hod. – tedy je možné nastoupit tam.

Do komentářů prosím pište svou případnou účast a kolik nocí hodláte na této bohulibé akci strávit. 

23 komentářů

  1. vencysta napsal:

    Když počasí dovolí, pojedu v pátek odpoledne na motorce. Jet se mnou na tandemu bych nikomu nedoporučil :-)

  2. Colek napsal:

    Vzhledem k tomu, že sem se neobjevil na promo plakátu, tak nejedu :P užijte si to, hlavně vše ve zdraví, ať se můžete plně zapojit do letní přípravy. Já se budu připravovat individuálně :) Pozor na přírustky, víte že místní kuchyně je delikátní :)

  3. KubOne napsal:

    Bohužel mi pracovní a rodinné povinnosti nedovolí se zúčastnit jako už tradičně v tento termín. Užijte si to, naberte formu a rumu zdar :-)

Vložte komentář