Kniha návštěv

Přejete-li si nám něco sdělit, zde máte prostor. Děkujeme!

1 789 komentářů

 1. KubOne napsal:

  Je fajn zahrát si na pátečním tréninku, v tak velké hale, streetball. Pak se neni čemu divit.

 2. bobye napsal:

  Tak na dnešním tréninku (pátek 17.1.2020) bylo 8 lidí. Z toho pouze dva, kteří hrají zápasy. (Jenom tak mimochodem… když jsem před dvěma týdny zjišťoval kolik by nás dnes bylo, kdyby byl zápas s Protivínem, tak to číslo bylo devět. Omlouvám Kubu, který si podvrknul kotník. Ale co ostatních šest…??? :-/ )

  Každopádně těm co dnes byli na tréninku, tak díky… fajn trénink, se zápalem a snahou se něco naučit. Dali jsme si dnes pěkně do těla… :-) Musim mladý kluky pochválit, hrajou dobře a zlepšujou se. A to že na vás někdo huláká a upozorňuje na chyby neberte jako kritiku, ale snahu vám poradit. Vím, že je toho moc najednou a je to těžký pobrat, ale hrajete dobře a pokrok co jste za ten jeden rok od prvních tréninků na kroužku udělali je velikej. Palec nahoru a myslím, že mluvim i za ostatní chlapy… ;-)

 3. Marek napsal:

  Kdy hrajete další zápas ?

 4. BKS Magpies napsal:

  BKS Magpies – Slavia JU ČB 85:58

 5. KubOne napsal:

  Tak po dlouhém zvažování jsem dospěl k závěru, že dnes vynechám trénink. Zlobí mě zase od úterý noha a při zápasové vytíženosti, která nás čeká, to nechám do pondělí co nejvíc v klidu.

 6. BKS Magpies napsal:

  Bc Swarzbach – BSK Magpies 51:93
  BSK Magpies – Sk Lisov 99:39
  BSK Magpies – Bk Slavoj Protivin 86:57

 7. KubOne napsal:

  Dnes dorazim, ale budu trenovat zvolna individuálně, jeste to nesnese plnou zatez

 8. Piky napsal:

  Tak hlavně jestli nemáš zaracha….a dej se co nerychleji dohromady

 9. KubOne napsal:

  Tak že já nedoléčil tu virózku radši včera doma, než jít na trénink. Kotník oteklej, místy barvy červených hroznů. I když bych rád, v pátek bohužel trénovat nebudu, příští týden zatím ve hvězdách.

Vložte komentář