20.1.2012 – BK Týn vs. MATTEO ČB

V pátek 20.1.2012 přivítají vltavotýnští muži v zápase 10. kola sdruženého okresního přeboru na své palubovce tým MATTEO České Budějovice. Zápas začíná ve vltavotýnské sportovní hale v 19:45.

15 komentářů

1. Palda8 napsal:

Cus chlapy dekuju Vam vsem za vykon,hrali jsme pekny basket,az na nektere chybisky a omlouvam se Vam za velmi slaby muj vykon a Piky bez doskoku a clon bych to nedokazal….jeste jednou vsem Diky

2. Piky napsal:

Paldo díky, pěknej bodovej nášup, holt jsme tě zasejc jednou nechali vyniknout :-) Jinak bez doskoků by byli všichni marný viď Jardo………Ještě jednou díky všem!!!!!

3. bobye napsal:

BK Týn nad Vltavou vs. MATTEO České Budějovice 79:71 (20:18, 38:34, 60:49)

střelci dle zápisu: Paleček 40, Soukup 14, Holub 10, Pixa 10, Ambrož 5
    fauly (10): Holub 3, Paleček 3, Pixa 2, Ambrož 1, Mička 1
    trojky (5): Paleček 4, Ambrož 1
    trestné hody (18/26): Paleček 10/12, Pixa 2/2, Soukup 2/2, Holub 2/4, Ambrož 2/6

Rozhodujících bylo prvních 6 minut 3. čtvrtiny. Tento úsek hry jsme vyhráli v poměru 20:0, čímž jsme se dostali do nejvyššího vedení v zápase 58:34! Škoda jen, že zbylé čtyři minuty 3. čtvrtiny jsme prohráli 15:2 a přišli tak o solidní 24 bodový náskok.

4. BabyPalda napsal:

Chtěl bych se tímto omluvit všem fanouškům, kteří si zaplatili vstupné a přišli mě podpořit a zároveň si vychutnat mojí vysoce profesionální hru. Bohužel ste si všimli, že se hned v úvodu objevilo zranění a tím sem Vám nemoh dát takovou show, za kterou ste si zaplatili….moc mě to mrzí ….udělám vše pro to, abych se co nejdřív vrátil a nějak se Vám revanšoval….udržujte mi přízeň a držet mi palce během léčby……děkuji…..PS: Jardo buď schovývavý, určitě tam zas bude nějaká ta hrubice….

5. BabyPalda napsal:

Děkuji Vám….já si říkal proč mě ráno bolela hlava :) ,,,,,no chlapci….jestli chcete vidět belhajícího se starce….přiďte se podívat……:)

6. Jarek napsal:

Tak tak. Dnes to byla pěkná kolektivní hra od všech zúčastněných. Škoda jen, že nejdůležitější část večera – rozbor utkání při zlatavém moku tolik z nás vynechalo.Na závěr jsme to za Vás, chlapci, oslavili s Vencou, Marťou, Sukym a Ambym ještě v Tenisu.

7. BabyPalda napsal:

Přece se nezpotim když sem byl na trvalý :D

8. Piky napsal:

Taky se připojuji a díky za kolektivní hru. Jinak Čolku to filmování s tim koulenem jsi dobře nahrál. :-)

9. BabyPalda napsal:

Nádhernej zápas dneska…..klobouk dolu chlapci…..škoda že sem vám nemoh pomoct :(

10. Jarek napsal:

Původně jsem jít nechtěl, ale tohle musim vidět, i kdybych měl být jenom na tribuně…

11. richi napsal:

…s tím se samozřejmě počítá…..

12. Peťan napsal:

Tak to budete mít nejlepší statistiky za celou sezónu, pánové:-):-):-)

13. richi napsal:

…tak já taky přijdu a budeme hrát dva…a v obraně pak musíme hrát zónu 1 – 1, popřípadě když budeš makat tak zvládnem z 1 – 1 zrychlenou zónu na 0 – 2 a hned zpět na 1 – 1.