12.10.2021 – BC SCHWARZBACH vs. BK Týn

V úterý 12.10.2021 odehrají muži další utkání této sezóny. Zápas s týmem BC SCHWARZBACH  se bude hrát v Českém Krumlově (tělocvična gymnázia za plaveckým stadionem, adresa: Chvalšinská 112). Rozskok bude cca. ve 20:30. Vstup do haly možný ve 20:00. Odjezd od vltavotýnské ČEZ sportovní haly je v 18:55.  Tělocvična se nachází zde.

(s sebou bílé dresy)

Opatření v souvislosti s onemocněním COVID-19

Kluby jsou povinny zajistit pro všechny účastníky utkání (hráči, trenéři a jejich asistenti, rozhodčí u stolku, pořadatelé apod.) Čestné prohlášení COVID 19. Tato prohlášení jsou kluby povinny archivovat do 30. 6. 2022.