24.2.2020 – Tigers ČB vs. BK Týn

V pondělí 24.2.2020 odehrají muži další venkovní utkání této sezóny. Nastoupí v Českých Budějovicích proti hlavnímu favoritovi soutěže – Tigers. Zápas by měl být od 20:15 (vstup do haly 20:00). Odjezd od vltavotýnské ČEZ sportovní haly je v 19:15. Hrát se bude v tělocvičně ZŠ Kubatova 1.
(S sebou bílé dresy)

13 komentářů

1. bobye napsal:

Tigers Basketball České Budějovice vs. BK Týn nad Vltavou 86:75 (25:25, 50:41, 64:57)

střelci dle zápisu: Soukup 22, Ambrož J. 18, Heller J. 18, Heller P. 9, Ruta 6, Volek 2
    fauly (21): Ambrož J. 4, Heller J. 4, Volek 4, Ruta 3, Heller P. 2, Soukup 2, Vach 2
    trojky (5): Ruta 2, Soukup 2, Heller J. 1
    trestné hody (10/21): Heller J. 5/8, Ambrož J. 4/9, Heller P. 1/4

na lavičce bylo 8 hráčů: Ambrož J., Heller J., Heller P., Novotný, Ruta, Soukup, Vach, Volek

Za soupeře: Kasparides 35 (4 trojky, šestky 15/17), Houdek 21 (šestky 7/11)

2. Peťan napsal:

Pohledné utkání díky všem hráčům a korektním rozhodčím. Jeden z nejlepších výkonů letošní sezóny. Bohužel dva rozdíloví hráči Tigers vždy zabrali ve správný čas jak z perimetru tak pod košem a rozhodli ve prospěch Budějovic. Oproti domácímu zápasu s tímto soupeřem kdy obrana nefungovala od poločasu to bylo úplně jiné utkání a někteří si vyzkoušeli i jaké je to muset bránit celých 40 minut na 100%. Povedený výkon. Děkujeme